توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.

افزایش آگاهی برای ALS با Survivor
سال گذشته ، من یک دعوت غیر منتظره برای رقابت در Survivor: Winners at War دریافت کردم. این 40مین فصل که اکنون با CBS در حال اجرا است ، برندگان گذشته را برای حضور در مسابقه نهایی جمع می کند. گرچه من در ابتدا از بازگشت مطمئن نبودم ، اما آن را فرصتی دیدم که به داستان استیسی توجه کنم و سرمایه هایی را به گونه ای جمع کنم که نتوانم غیر از این بتوانم انجام دهم. بنابراین من به اقیانوس آرام جنوبی بازگشتم و متعهد شدم که هر پولی که از این نمایش درآمد کسب کنم به حمایت از تحقیقات ALS و سایر خیرینهای ALS برود.

من از Google برای فناوری ساختاری که به مردم در همه جا کمک می کند ، سپاسگزارم. من از CBS سپاسگزارم که داستان استیسی را به اشتراک گذاشت و یک صفحه جمع آوری کمک مالی برای حمایت از خانواده وی و هزاران خانواده دیگر نیازمند ایجاد کرد. و مهمتر از همه ، من به استیسی سپاسگزارم که به من نشان داد چگونه می تواند هر روز با شجاعت ، پشتکار و عشق بیشتری از آنچه که تصور می کردم روبرو شود. زیرا او به من یادآوری کرد که آنچه مهم نیست ، به او امید نمی یابید. این امید برای آوا و کوپر و افراد بی شماری است که هنوز هم نمی توانند از این بیماری وحشتناک نجات پیدا کنند.

در پایان ، من فکر می کنم این بهترین راه برای افتخار آفرینی از افرادی است که از ما الهام می گیرند: با کمک به ساختن آینده که آنها تصور می کردند. امیدوارم بتوانیم آینده استیسی را با هم بسازیم.

نویسنده :

یک احساس جدید از استقلال و اتصال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها